Kraków, Polska
+48793040706
pytania@utalentowanarodzina.pl

O nas!

uTALENTowana Rodzina

Witamy Cię na naszej stronie, gdzie chciałybyśmy Ci pokazać, że nie tylko gra na instrumencie, śpiewanie czy malowanie jest talentem!

Kiedy trzy lata temu poznałyśmy swoje talenty, nabrałyśmy wiatru w żagle i zafascynowałyśmy się tym podejściem do tego stopnia, że staramy się wykorzystywać nasze mocne strony w każdej sferze życia. Jesteśmy trenerami mocnych stron i stale pogłębiamy naszą wiedzę. Mamy na swoim pokładzie również świetnego praktyka zarządzania, który talenty wykorzystuje na co dzień w swojej pracy.

U nas poznasz swoje talenty i zrozumiesz jak mogą Ci pomóc osiągnąć najlepsze rezultaty i satysfakcję z tego co robisz.

Ania, Marta i Patrycja – każda z nas to inna część tej strony, ale to co nas połączyło to Gallup i chęć stworzenia miejsca wartościowego, miejsca w którym chęć pomagania innym, dzielenie się wiedzą doświadczeniem i budowaniu na mocnych stronach zarówno w pracy, szkole jak i relacjach pomoże Ci być bardziej efektywnym wykorzystując to co masz w sobie najlepsze. 

Jako matki, dużo uwagi poświęcamy też naszym dzieciakom i ich rozwojowi. Ważne jest dla nas, aby wyrośli na kreatywnych i spełnionych dorosłych, którzy korzystają ze swoich talentów. Dlatego już od najmłodszych lat wspieramy ich w tym i Ciebie też możemy!

Naszym wspólnym talentem jest indywidualizacja, chęć pomagania innym i dzielenia się wiedzą aż w trzech językach: angielskim, francuskim i włoskim.

Łącząc nasze talenty, uzupełniamy się i możemy zdziałać więcej dla innych. Do tej pory każda z nas budowała kombajn w zaciszu domowego ogniska, czyli zbierała doświadczenia i wiedzę w różnych tematach, ale ciągle miała wrażenie, że to za mało, aby dzielić się światem i mu pomagać. We trzy postanowiłyśmy porzucić kombajn, wziąć motykę i wyruszyć na słońce (a że słońce kiedyś zgaśnie, to tym bardziej trzeba działać!).