Kraków, Polska
+48793040706
pytania@utalentowanarodzina.pl

Test Gallupa i jego różne zastosowania

uTALENTowana Rodzina

Test Gallupa i jego różne zastosowania

Jedno narzędzie, a jak wiele zastosowań i w jak wielu różnych sferach naszego życia. Kiedy myślę o uniwersalnym narzędziu wspierającym rozwój w pracy i codziennym życiu, od razu pojawia się w mojej głowie test Clifton Strenghts, czyli tzw. test Gallupa. Odkąd poznałam swoje talenty nie tylko przekwalifikowałam się zawodowo i zrozumiałam co mnie uwierało w dotychczasowej pracy, ale również zaczęłam budować relacje w mojej rodzinie w oparciu o mocne strony. Zaczęłam szukać ludzi, którzy stali się moimi partnerami talentowymi. Dzięki temu wspieramy się w różnych projektach. A co najważniejsze zaczęłam bacznie obserwować moje dzieci i już od najmłodszych lat wspierać ich naturalne cechy.

RELACJE I ROZWÓJ W RODZINIE – testy: Clifton Strengths, Strengths Explorer, CliftonStrengths for Students.

Po pierwsze, Instytut Gallupa stworzył testy dla różnych grup wiekowych – dla dzieci, studentów i dorosłych. Testy są do siebie podobne i chociaż  po ich wykonaniu otrzymujemy nieco inne raporty to i tak bazując na nich, z łatwością możemy pracować np. nad relacjami w rodzinie. Dzięki temu możemy zrozumieć lepiej swojego męża /żonę czy dzieci. Budować relacje rodzinne w oparciu o mocne strony. I co najważniejsze wspierać dzieci w rozwoju ich talentów. Tak, aby mogły czuć się spełnione i korzystać z pełni swojego potencjału.

ROZWÓJ OSOBISTY I DECYZJE ZAWODOWE – testy: Clifton Strengths, Strengths Explorer, CliftonStrengths for Students.

Po drugie, praca nad talentami pozwoli Ci na rozwinięcie Twoich mocnych stron w szkole i pracy. Będzie Ci łatwiej, kiedy poznasz swoje talenty i zrozumiesz, gdzie chcesz je rozwijać, aby w przyszłości korzystać z tego masz w sobie najlepsze. W jakiej pracy się odnajdziesz, co pomoże Ci w osiągnięciu spełnienia zawodowego. Zrozumiesz jak wykorzystać swoje talenty, aby w Twojej obecnej pracy być bardziej efektywnym. Jeśli potrzebujesz zmiany zawodowej to będzie Ci łatwiej zrozumieć w którą stronę iść.

GALLUP DLA BIZNESU – testy: Clifton Strengths. 

Po trzecie wyniki testu i praca nad mocnymi stronami pozwoli na zbudowanie świadomych i wspierających się zespołów. Ludzie świadomi swoich talentów są bardziej efektywni i zadowoleni ze swojej pracy. Liderzy, dzięki znajomości potencjału swoich pracowników budują zgrane zespoły. Dobierają zadania do ludzi i ich mocnych stron, co pozwala pracownikom na większą satysfakcję z wykonywanych zadań i jeszcze lepsze rezultaty dla firm. 

Jeśli chcesz popracować z nami i odkryć swoje talenty. 

Jeśli chcesz wesprzeć w rozwoju talentów swoje dzieci i budować relacje rodzinne w oparciu o mocne strony. 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o testach i zastosowaniu narzędzia w biznesie to koniecznie skorzystaj z bezpłatnej 30 minutowej konsultacji, pisząc do nas poprzez formularz kontaktowy! 

Pamiętaj każdy ma swój niepowtarzalny profil talentów, nie czekaj i poznaj go z nami! 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *